Neumm

Odborný časopis o evropské medicíně

NOVINKY

Novinky v léčbě neplodnosti. Inositol v kombinaci s kyselinou listovou obnovují ovulaci a fertilitu. Přispívá suplementace vitaminů B6, B12 a hořčíku. (více)
CLOGIN - první vaginální výplach výplach s protizánětlivým účinkem na přírodní bázi byl uveden na trh v České republice. Poševní výplach CLOGIN ulevuje od svědění a pálení při vaginálních zánětech a mykózách díky obsahu přírodních látek (gel z Aloe vera, terpinen 4-ol) a kyseliny borité. (více)
Vaginální krém VITAgyn C s trojím účinkem v léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz, byl uveden v České republice. Účinnost VITAgynu C v léčbě a prevenci opakovaných bakteriálních vaginóz byla ověřena v klinické studii v Itálii. (více)

O STRÁNKÁCH

Přečtěte si více o stránkách NEUMM a možnostech, které Vám nabízí.
Přečtěte si více o společnosti MedNews, s.r.o.

REKLAMA

 

SPŘÁTELENÉ PORTÁLY

MedNews
PharmNews

Novinky

Účinnost stroncium ranelátu v léčbě osteoporózy

Potvrzená významná dlouhodobá účinnost stroncium ranelátu v léčbě osteoporózy - nová data prezentována na 6. Evropském kongresu o klinických a ekonomických aspektech osteoporózy a osteoartritídy - ECCEO 6 - ve Vídni.


Účinnost aliskirenu - v léčbě hypertenze v monoterapii i v kombinaci s diuretikem

Nová data prezentována na Výročním vědeckém kongresu American Society of Hypertension (ASH 2006) v New Yorku ukázala 24-hodinovou účinnost aliskirenu - prvního perorálního inhibitoru reninu - v léčbě hypertenze v monoterapii i v kombinaci s diuretikem.


Nová ekonomická analýza na základě výsledků studie IDEAL

Nová ekonomická analýza na základě výsledků studie IDEAL prokázala, že atorvastatin 80 mg poskytuje větší snížení rizika infarktu myokardu, CMP a kardiovaskulárních intervencí a to za nižší cenu než simvastatin 20-40 mg - zpráva z American Heart Association Quality of Care and Outcomes Research Meeting ve Washingtonu.


Vakcinace proti HPV redukuje incidenci karcinomu děložního čípku

Podle analýzy ze 4 studií programu Future II s vakcínou Silgard publikované v Lancetu vakcinace proti HPV redukuje výskyt prekanceróz a karcinomu děložního čípku způsobených vysoce virulentnímy kmeny HPV 16 a 18.


Vysoké hodnoty PSA velocity ukazují na horší prognózu karcinomu prostaty

V časopice Cancer Americké onkologické společnosti byla publikována data od 948 mužů s lokalizovaným karcinomem prostaty (KP) s jedním či více rizikovými faktory.


Americká onkologická společnost vydala nová doporučení pro léčbu klinicky lokalizovaného karcinomu prostaty

V nových doporučeních Americké onkologické společnosti pro léčbu klinicky lokalizovaného karcinomu prostaty byla srovnána data ze studií s hormonální terapií v kombinaci s radiační terapií (RT).


CLOGIN - první vaginální výplach výplach s protizánětlivým účinkem na přírodní bázi byl uveden na trh v České republice.

Poševní výplach CLOGIN ulevuje od svědění a pálení při vaginálních zánětech a mykózách díky obsahu přírodních látek (gel z Aloe vera, terpinen 4-ol) a kyseliny borité.


Vaginální krém VITAgyn C s trojím účinkem v léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz, byl uveden v České republice.

Účinnost VITAgynu C v léčbě a prevenci opakovaných bakteriálních vaginóz byla ověřena v klinické studii v Itálii.


Poševní čípky s kyselinou hyaluronovou CICATRIDINA k rychlému hojení ran v pochvě a na děložním čípku jsou již dostupné v České republice.

Účinnost vaginálních čípků CICATRIDINA byla ověřena v několika klinických studiích sledujících hojení ran v pochvě a na děložním čípku po konizaci, po porodu a po ozařování.


HLEDÁNÍ

REKLAMA